7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm

Spar 4%
Flere billeder

kr. 353,00

PrisGaranti på dette produkt

(19 kundeanmeldelser)

Prym Penalhus til strikkepinde er perfekt til dig, der godt kan lide at have orden i dine hobbyting. Med dette penalhus kan du nemlig beskytte dine strikkepinde og hæklenåle samt strukturere dit udstyr.

Penalhuset har elastikstropper til at holde dine … læs mere her

Er Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20x43 cm på lager?

Annonce
Køb Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20x43 cm

Beskrivelse

Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm beskrivelse:

  • Mærke: Prym
  • Navn: Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm
  • Pris: kr. 353.00
  • ProduktID: 4002276121812

✔ PRISGARANTI på denne vare
✔ 365 dages (et helt år!) returret
✔ Billig fragt fra kr. 18 – gratis fragt ved køb over kr. 399

Læs mere om Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm her.

Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm – Garn og strik er blevet moderne

Måske har du også lagt mærke til det – der er mange i dag, der er glade for at strikke eller hækle, og har fundet sin egen lille uforstyrrede verden her- og mange overraskes, når de ser at det ikke er den ældre generation af kvinder, som før i tiden var dem, som strikkede og hæklede på livet løs. Vi er rykket et par generationer ned i dag der kaster sig over at strikke eller hækle. Rito.dk er garant for de rigtige ting, du skal bruge til at strikke og hækle. Vidste du, at du også får prisgaranti og en returret på flotte 365 dage, så ingen grund til ikke lige at købe Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm. At lave håndarbejde er brilliant til at fjerne stress og dårlige tanker, når arbejdsdagen har stået i travelhedens tegn. Det kan være ren fordybelse at få arbejdstankerne renset ud mens man strikker.

Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm med prisgaranti

Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm ligger i toppen af listen med bedst sælgende varer i webshoppen i kategorien Tilbehør & Redskaber > Opbevaring – Tasker, garnskåle, plastikkasser og syæsker m.m. > Penalhuse. Når du bestiller her får du hele 365 dages returret med når du køber Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm. Vidste du at størstedelen af dem der handler online køber Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm i den kendte webshop Rito.dk, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Vi har håndplukket varerne og blandt dem går mange på jagt efter deres mål, og der er det oplagte valg Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm. Når der handles i webshop kan priserne være lavere- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.

Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm med 365 dages returret

Husk at når du køber varer i webshops, giver de dig lidt bedre rettigheder, end loven foreskriver for de fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. når dine varer købes i en shop, og nogle webshops har valgt at give mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. Derudover har du et meget større udvalg, og det bevirker, at du med få klik kan finde det bedste tilbud, uden af være afhængig af, at det skal være tæt på din bopæl. Din sammenligning kan du rent faktisk lave så snart du lige har fem minutter, og sidder ved computeren eller med din telefon. En af de store fordele når du handler online, er du slipper for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Online shoppen får Posten til at levere dine varer til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, så du kan frit vælge den løsning, der er bedst for dig. De tider med at stå i kø er længe forbi – i dag handler vi online og så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så undgår du skrigende unger, der plager deres forældre om slik og søde sager.

Infinity Hearts Rose 8/4 Garn Unicolor 236 Koksgrå er populær

19 reviews for Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20x43 cm

    Vær den første til at anmelde “Prym Penalhus til strikkepinde Polka Dots Sort 20×43 cm”

    Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *