Tlf. 7876 8672 – Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne – [email protected]

Rest salg - Klik her!

Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ

Spar 4%
Flere billeder

kr. 55,00

(12 kundeanmeldelser)

PrisGaranti på dette produkt

Prym Strikkelise/Strikkedukke giver mulighed for en masse spændende kreative projekter. Med strikkelisen får du lavet hestetømmer. Denne type strik er velegnet til forskellige dekorationsartikler såsom armbånd, pandebånd eller nøglesnor. Strikkelisen er e … læs mere her

Er Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ på lager?

Annonce
Køb Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ

Beskrivelse

Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ beskrivelse:

  • Mærke: Prym
  • Navn: Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ
  • Pris: kr. 55.00
  • ProduktID: 4002272251018

✔ PRISGARANTI på denne vare
✔ 365 dages (et helt år!) returret
✔ Billig fragt fra kr. 18 – gratis fragt ved køb over kr. 399

Læs mere om Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ her.

Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ – Garn og strik er blevet moderne

Det er en dille, der ikke lige går over med det samme – rigtig mange er begyndt på det gamle håndværk strikning og hækling- og du bliver måske overrasket når du læser, at det ikke kun er damer oppe i alderen, som før i tiden var dem, som strikkede og hæklede på livet løs. Man ser lige så mange unge i dag der har en hæklenål i hånden og lader kreativiten fylde frit. Rito.dk sikrer dig gang på gang god kvalitet til fantastiske priser på alt hvad du skal bruge til at strikke og hækle. Vidste du, at du også får prisgaranti og et helt år hvor du kan fortryde dig køb – der er 365 dages returret, så du kan med ro i dit sind købe Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ. En hobby er glimrende til at fjerne stress og dårlige tanker, når man har været ophængt på arbejdet hele dagen. Det er ren fordybelse at finde roen med strikkepindene.

Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ med prisgaranti

Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ er en af de førende varer her på shoppen, og ligger i vores gruppe af varer Garn > Tilbehør til Garn > Strikkelise / Strikkemølle / Strikkeringe > Strikkelise / strikkedukke. Der følger også hele 365 dages returret hvis du skulle fortryde dit køb Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ fra den meget brugte forhandler Rito.dk, der har forstået at have de rigtige varer på hylden. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg kan du shoppe løs efter lækre varer, det kan jo passende være Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ. Når der handles i webshop kan priserne være lavere- og det lader sig gøre, når man ikke skal betale til showroom og butikker på dyre adresser.

Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ med 365 dages returret

Det er faktisk hver gang, når du shopper rundt online, er der bedre fordele, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Dine varer skal kunne returneres i 14 dage. når du har handlet dine varer, og du kan finde webshops der giver mere og nogle giver endda et helt års returret. Husk også på, at du online har et kæmpe udvalg, og det giver en god gennemsigtighed på priserne, i den store skov af webshops, der er derude. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. Tænk også på, at ved at handle online, så slipper du helt for, at bære alle varerne fra butikkens hylder hele vejen gennem butikken og hjem til dig selv. Et fragtfirma som f.eks. Postnord eller GLS sender varerne til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og få den løsning, der passer bedst for dig. Du kan også springe en lang kø ved kassen over så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.

Infinity Hearts Rose 8/4 Garn Unicolor 236 Koksgrå er populær

12 reviews for Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ

    Vær den første til at anmelde “Prym Strikkelise / Strikkedukke i træ”

    Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *